Dzień Edukacji Narodowej

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
14 października to  święto nauczycieli i pracowników szkoły. W tym jakże uroczystym dla całej szkolnej społeczności dniu nie było lekcji, za to miło spędziliśmy czas. Były między innymi gry i zabawy sportowe na hali, a wszystkie chętne  „tęgie głowy” mogły zmierzyć swoje siły w tzw. „Akademii uniejętności”. W międzyczasie odbyła się projekcja żartobliwego filmiku, w którym swoje komiczne talenty zaprezentował szkolny kabaret „Szkovidek”. Mogliśmy także dowiedzieć się  dlaczego  włašnie 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej https://youtu.be/FLCFxFa-yw4 oraz jak wyglądało życie szkolne dawniej,  jakie  było otoczenie naszej szkoły prawie 100 lat temu, a jak jest dzisiaj. Wszyscy pracownicy naszej szkoły zostali obdarowani laurkami  przygotowanymi przez uczniów klas SPdP. 
Dziękujemy  za przygotowanie tego dnia paniom: Maćkowiak-Simlot, Paluszka-Wilk,  Repko-Różańskiej, Kruczko, Doleżych i panom: Ziubińskiemu, Friedrichowi i Stopce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content