„Zdrowie na plus” na wiosnę

W naszej szkole nudy nie ma. Od marca do czerwca tego roku uczniowie naszej szkole brali udział w projekcie edukacyjnym TO(działa)MY! realizowanym  przez UNICEF Poland oraz Fundację Santander Bank Polska. Poprzez zadania projektowe dzieci i młodzież poszerzały swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz zasad prawidłowego odżywiania. Gry i zabawy ruchowe oraz różnego rodzaju warsztaty sportowe zachęciły uczniów do aktywności fizycznej i wskazały sposoby pożytecznego spędzania czasu wolnego w domu. Podjęte przez panie Sabinę Ostrycharczyk oraz Magdalenę Sagan inicjatywy nie tylko były świetną zabawą, ale też zintegrowały całą społeczność szkolną. Mamy nadzieję, że nowe nawyki zaprocentują w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content