Pracownia krawiectwa

Dzięki projektowi Laboratoria Przyszłości nasza szkolna pracownia krawiectwa, wyposażona została w trzy maszyny do szycia oraz niezbędne przybory i materiały 🙂 Opiekunkami tejże pracowni zostały Panie Katarzyna Doleżych i Aldona Kruczko. Miesiąc wrzesień to miesiąc, w którym wybrane klasy szkoły podstawowej zapoznały się z pracownią, jej wyposażeniem ,w tym z najważniejszym sprzętem jakim jest oczywiście maszyna do szycia 😀 Uczniowie rozpoczęli już szycie ręczne i maszynowe, jednak nie możemy jeszcze zdradzić nad czym tak pilnie pracują?Brzmi tajemniczo? No cóż, pewne sprawy wymagają chwilowej tajemnicy 🙂
#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content