Z okazji Dnia Edukacji

W październiku w ramach #LaboratoriaPrzyszłości działaliśmy na wielu płaszczyznach. W pracowni krawieckiej kończyliśmy wielki projekt związany z samodzielnym wykonaniem prezentów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Kwiaty wyrosłe spod igły spodobały się obdarowanym☺️ W pracowniach gospodarstwa domowego zagościły smaczne tematy „Tosty – ciepła przekąska na jesień”, „Przyrządzanie jesiennych deserów – budyń z jabłkami”, „Ziemniak jako dar jesieni – różne formy jego wykorzystania – kluski”, „Jesienne sałatki warzywne i owocowe, by dzieciaki były zdrowe”. Było naprawdę pysznie 🙂 Uczniowie trzymali też po raz pierwszy w rękach aparat fotograficzny, gdzie po instruktażu samodzielnie wykonali zdjęcia podczas wyborów do Samorządu Szkolnego 😀 Przed uczniami jeszcze praca nad techniką trzymania samego aparatu i kadrowania – jak na początek przygody z aparatem fotograficznym, wyniki pracy są obiecujące ?Na koniec tak zwana ”wisienka na torcie” – ZUPEŁNA NOWOŚĆ W NASZEJ SZKOLE czyli DRUK 3 D. Uczniowie zapoznali się z programem do projektowania w druku 3 D. Było to dla uczniów zupełnie nowe doświadczenie i wzbudziło duże zaciekawienie 🙂 Podsumowując stwierdzamy, że Szkoła Podstawowa Specjalna nr 17 dzięki wyposażeniu pozyskanemu z #laboratoriaprzyszlosci rozkręca się w zakresie stosowania nowoczesnych technologii.
Laboratoria Przyszłości

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content