Święta wielkanocne

 Zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego spotkaliśmy się wszyscy przy stole wielkanocnym. Zadbaliśmy o to, aby  ten stół był piękny.  Pojawiły się na nim własnoręcznie  wykonane ozdoby: obrusy i serwetki, kaczuszki, kurczaczki, zajączki, jajeczka i kwiaty. Składaliśmy sobie życzenia oraz częstowaliśmy się tym, co sami przygotowaliśmy. Na  naszym wielkanocnym stole pojawiły się sałatki i kanapki z twarożku z zieloną cebulką,  rzeżuszką, które sami wyhodowaliśmy. Do tego, wyśmienicie smakowały  ciasta i babeczki upieczone w naszej szkolnej kuchni. Każdy znalazł coś dla siebie.  Zresztą, sami zobaczcie jak to u nas wyglądało…

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku. Niektóre z nich powstały dzięki laboratoryjnemu aparatowi.

Ten wielkanocny projekt powstał dzięki współpracy uczniów SP 17 i SPdP w Bytomiu.  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.  Jesteście niesamowici. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Ruszyła także w ruch maszyna do szycia – zaczęły powstawać symbole wielkanocne.

Co było pierwsze: kura czy jajo? A może… wielkanocny baranek???
Zapraszamy do obejrzenia  zdjęć i  filmiku, na którym widać jak uczniowie naszej  podstawówki  –  ci więksi, ale też i maluchy –  coraz lepiej radzą sobie z maszyną do szycia.  Po prostu BRAWOOO! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content