Nabór uczniów i nauczycieli na wyjazd do Słowenii

Uwaga! Uwaga!
Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór uczniów i nauczycieli na wyjazd do Słowenii w dniach 13-18 luty. Wyjazd realizowany jest w ramach projektu„ Aktywni i szczęśliwi – żyć w pełni z niepełnosprawnością” -akcja KA 122-SCH–krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności uczniów i kadry w edukacji szkolnej programu Erasmus+. 
Nabór prowadzony jest za pomocą Google Documents. Nauczyciele składają ankietę rekrutacyjną poprzez link przesłany za pośrednictwem poczty pracowniczej. Uczniowie/rodzice zgłaszają chęć uczestnictwa swoim wychowawcom, którzy za zgodą prawnych opiekunów wypełniają ankietę poprzez 

link przesłany za pośrednictwem poczty pracowniczej. 

Wypełnioną ankietę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 15.12.2023r.

Regulamin naboru uczniów: https://drive.google.com/file/d/1YLWqOA-MvIaWhp-9eVChodoExuM8re6F/view?usp=sharing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content