Goście ze Słowenii

Drugi dzień wizyty naszych „Erasmusowych” gości ze Słowenii 🇸🇮Tretja osnovna šola Slovenj Gradec i Rumunii 🇹🇩Liceul Tehnologic Special ”Vasile Pavelcu” za nami☺️ Powitaliśmy uroczyście naszych gości chlebem i solą, opowiedzieliśmy o szkole i naszym mieście. Następnie zabraliśmy wszystkich do tańca przy melodii „Szła dzieweczka do laseczka” oraz „Głęboka studzienka”. Po wspólnych zabawach wzięliśmy udział wraz z całą społecznością szkolną w Niebieskim Marszu ulicami Bobrka. Po powrocie uczestniczyliśmy w warsztatach pieczenia ciasteczek, które z przyjemnością zjemy podczas jutrzejszego drugiego śniadania. Idąc na warsztaty malowania obrazów metodą pouringu wstąpiliśmy do każdej z klas, by zobaczyć jak wygląda lekcja w naszej szkole i sprawdzić jak na zajęciach radzą sobie uczniowie. Po dniu pełnym wrażeń wyruszyliśmy na należyty odpoczynek, by jutro z nową energią powrócić na zajęcia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content