Niebieski Marsz i Koncert Orkiestry

Dzisiejszy poranek rozpoczęliśmy od uroczystego przemarszu ulicami Bobrka 🙂 Prowadziła nas Górnicza Orkiestra Dęta Bytom, której serdecznie dziękujemy za przepiękny koncert w naszej hali sportowej🌷💙 Dziękujemy również naszym wspaniałym gościom Edterek, Przedszkole Nr 33 w Bytomiu, Szkoła Podstawowa nr 40 w Bytomiu, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu, Dom Pomocy Społecznej „Wędrowiec” w Bytomiu, Mieszkania Chronione ul. Józefczaka 14 w Bytomiu oraz naszym zagranicznym gościom z Rumunii i Słowenii Liceul Tehnologic Special ”Vasile Pavelcu” oraz Tretja osnovna šola Slovenj Gradec🩵💙 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w świętowanie naszego NIEBIESKIEGO TYGODNIA świadomości autyzmu🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content